YAPTIRANA BİN ŞÜKÜR
Çaresizlik "ALLAH'tan" gelen en güzel işarettir... Dua'nın vaktinin geldiğini gösterir... Süzülüyorsa gözünden yaşlar, hüzünlüyse güzel yüzün... RABBİN seni özlemiş, sesini duymak istemiş demektir... Hz Mevlana.

İzleyiciler

17 Ocak 2013 PerşembeBugün o kadar çok mutluyum ki, teyze olacağımı öğrendim. Benim kız kardeşim 6 yaşında teyze oldu. Ben de 47 yaşında :) Allah'a reva mı? :)) Allah'ım hayırlı eylesin.9 yorum:

 1. Teyzeliğiniz hayırlı olsun :) Yaptıklarınız harika, ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 2. bayıldım yaptıklarınıza ellerinize sağlık

  YanıtlaSil
 3. canlarım çok teşekkür ediyorum.bebeğimiz henüz 5 haftalık ben şimdi 8 ayı nasıl dolduracağım.bacım İstanbul da ben Gümüşhane de annem Trabzon da kayınvalidesi Sivasda İnşallah hamileliği çok güzel geçer

  YanıtlaSil
 4. Hayırlı olsun, önlük sanırım onlar, çok güzel olmuşlar, ellerinize sağlık:)

  YanıtlaSil
 5. yaptıklarım mutfak önlükleri modelim hep aynı sadece kumaşlarının desenleri farkı çok fazla diktim hala daha bıkmadım.severek zevkle dikiyorum.kullananlar iyi günde kullansınlar.

  YanıtlaSil
 6. ellerinize saglık çokk güzeller çokta kullanıslı bir kadının mutfakta en çok ihtiyacı olan mutfak havlularıdır çünkü.ben çoookk begendim.takipteyim.bende beklerim:)

  YanıtlaSil
 7. Ellerinize sağlık çok güzel olmuşlar.Teyzeliğinizde hayırlı olsun.Sevgilerimle..

  YanıtlaSil
 8. sevgili Mehtap Hanım çok teşekkürler Allah herkese nasip eylesin

  YanıtlaSil
 9. Hayırlı,uğurlu olsun,Allah bebeğinizi sağlıkla kucaklamayı nasip etsin inşaAllah.Bizim kız 32 yaşına geldi değil bebek yapmaya evlenmeye niyeti yok.Ben teyze olamayacağım galiba :)

  YanıtlaSil