YAPTIRANA BİN ŞÜKÜR
Çaresizlik "ALLAH'tan" gelen en güzel işarettir... Dua'nın vaktinin geldiğini gösterir... Süzülüyorsa gözünden yaşlar, hüzünlüyse güzel yüzün... RABBİN seni özlemiş, sesini duymak istemiş demektir... Hz Mevlana.

İzleyiciler

22 Ocak 2014 Çarşamba

Mutfak önlüklerinin  detaylı resmini Mutfak Önlüğü Takımlarından bakabilirsiniz..Sevgilerimle :)
 Herkes emzirme yastığı yapar da ben yapamam mı yeğenime? :) Biraz araştırdıktan sonra kalıpları buldum bende yaptım :) Teyzesi kurban olsun Batraz'ın çekik gözlerine :)

Kullanım rahatlığını gördükten sonra,hamile olanlara yapacak olduğum en kullanışlı,en çok işe yarayan bir hediye olduğunu biliyorum :) Sevgilerle..
Yeni bir pike takımı daha sahibini buldu.Pike takımının devamını görmek isterseniz Pike Takımları bölümünden bakabilirsiniz..Sevgilerimle..
Puf yastık demişken kızım üniversiteye gittiğinde benim havlularımın kenarlarına diktiğim kumaşlardan artan parçalardan kendine yastık yapmıştı.Kaç yıl oldu hala yatağının baş köşesinde hep yanında :) Ellerine sağlık güzel kızım..
Eski elbiseden yastık olur mu olur :)Kızımın elbisesini değerlendirdik ve çıkan parçalarla puf yastık yapmaya karar verdik.Daha öncede puf bebek yorganını paylaşmıştım sizlerle.Şimdi yastık yapım aşamasında tamamen bitince onunda resmini paylaşıcam.Eski kullanmadığınız elbiseleriniz varsa gönderin yastık yorgan olarak size geri gönderelim :)Takipde kalırsanız bitmiş resmini de paylaşıcam sizlerle..Kendinize iyi bakın görüşmez üzere.. :)