YAPTIRANA BİN ŞÜKÜR
Çaresizlik "ALLAH'tan" gelen en güzel işarettir... Dua'nın vaktinin geldiğini gösterir... Süzülüyorsa gözünden yaşlar, hüzünlüyse güzel yüzün... RABBİN seni özlemiş, sesini duymak istemiş demektir... Hz Mevlana.

İzleyiciler

14 Temmuz 2014 Pazartesi

YENİ KAPI SÜSÜMÜZ :)Hemen hemen her blog da keçeyle yapılmış bir şeyler var.Kızım ve bende buna biraz merak saldık.Önce güzel bir alışveriş ve tahmininizden dahada ucuza mail oldu.Ardından kalıpları çıkardık ve baykuşları diktik.Diktikten sonra içini elyaf ile doldurduk.Mukavva karton ile yuvarlak zemini oluşturduk.Halatları silikon ile yapıştırdıktan sonra hazırladığımız parçaları yerleştirdik ve ortaya kapı süsümüz çıktı....

O zaman ne diyoruzz: Hepiniz HOŞGELDİNİZ:)

İsteyenler ve sipariş vermek isteyenler bana ulaşabilirler.İstenilen şekilde yazı formatını değiştirebiliriz.


Öncelikle Hayırlı Ramazanlar

                    En son Şubat ayında bir şeyler eklemişim.Aradan 5 ay geçmiş. Ne mi yapmışım? Neler yapmadım ki. 11 günlük Tunus gezisi .4 günlük Moskova  gezisi .Üstüne de 2 ev taşıma.:) Bu kadar yorulduğumu hatırlamıyorum.Dikiş işlerimde devam ediyor sayılır.Sayılır diyorum çünkü zaman bulamıyorum artık. Günlerim dolu dolu geçiyor. Çocuklarımın hepsi yanım da artık .Nüfus artı ona göre de işlerimin sayısı arttı.Allah sağlık versin elimden geldiği kadar her yere yetişmeye çalışıyorum. Gelelim yaptıklarıma:  İzmir e bir mutfak takımı diktim. Çok da zevkli oldu. Her adımını sahibi ile paylaştım.Fikirden fikir ürettik.Memnun olduğunu biliyorum. Aysun Hanımcım takımını iyi günlerde kullanırsın inşallah.

e
                                       Takımda 4 sandalye minderi  Masa örtüsü eldiven
                                                               Bir çaydanlık kılıfı :)
                                                                 
                                                                        Poşetlik :)
 
Minderleri :)

Hepsinin görünüşü :)

....ve ambalajlayıp İzmir'e gönderdik... :)